Bez zábran - 1. kapitola

11. listopadu 2013 v 22:01 | LuCc |  Bez zábran

Tak jak jsem slíbila tak konám. Kapitola je krátká, rychlá a nic extra. Ovšem nějak se začít musí… Snad se bude líbit. Doufám, že pokračování už bude lepší.


1. kapitola

"Tak už pojďte." zaslechla Hermiona Harryho hlas z chodby. Podívala se naposled do zrcadla. Měla na sobě úzké jeansy s tmavě modrým topem. Na tváři lehký make up a vlasy rozpuštěné a kouzlem narovnané. Byla se svým vzhledem naprosto spokojená. Podívala se na svojí nejlepší kamarádku Ginny, která si zrovna zapínala páskové boty, které jí dokonale ladili se sukní a tílkem co měla na sobě.

"Můžeme?" usmála se na Hermionu když byla hotová.

"Jasný." řekla Hermiona s úsměvem.

"Woow." zmohl se jen Harry a políbil Ginny na tvář.

"Vypadáte skvěle." řekl po té a zamířili za zábavou.

Šli do jejich nejoblíbenějšího kouzelnického klubu. Cestou ještě přibrali Rona s Levandulí, který nemohl od Hermiony odtrhnout oči. Levandule vypadala, že každou chvíli vybuchne a snažila se co nejvíce upoutat Ronovu pozornost. Hermiona se tomu jen smála.

Když vešli dovnitř, pohltila je všelijaká, blikající světla a hlasitá hudba. Úspěšně si našli poslední volný stůl a kluci došli pro pití.

"Děkuju." poděkovala Ronovi Hermiona, když jí podával jakýsi růžový koktejl a rozhlížela se kolem sebe. Moc známých lidí neviděla a o to byla radši. Měla v plánu si dnešní noc užít. Už dávno se vyrovnala s nešťastnou láskou, kterou cítila k Ronovi. Chtěla začít žít. Chtěla hodit za hlavu tu příšernou šprtku. Proto si dnes dala na sobě tolik záležet. Chtěla být jen na jedinou noc někým jiným.

Po několika koktejlech cítila, jak se jí lehce motá hlava, ale jí to nevadilo. Právě naopak, vytáhla Ginny tancovat. Naplno vnímala rytmus hudby a neřešila nic jiného. Tančila a naprosto si dnešní večer užívala. Po chvilce se přidali i kluci s Levandulí. Ginny tančila s Harrym a Levandule s Ronem. Hermiona se jen sama pro sebe usmála a tančila v rytmu hudby dále. Nevadilo jí, že tančí sama. V tu chvíli jí nevadilo nic. Aniž by si to uvědomila, během chvíle už netančila sama. Někdo se k ní přidal a položil své ruce na její boky. Svůdně se vlnila a pak se podívala dotyčnému do očí. Překvapeně zamrkala, on se tomu jen zasmál a pokračovali v tanci.

Alkohol působil, jak měl a ona vše vnímala tak jako kdyby tam nebyla. Tančila s ním celou noc, líbala se s ním. Nic neřešila, tiskla se k jeho dokonale vytvarovanému tělu a slastně mu vrněla v náručí, když jí líbal na krku. Netušila jak ale během chvíle se ocitli v jakém si neznámém pokoji. Zmateně se podívala na svého společníka, ale ten se jen nevině usmál a nadále její tělo zahrnoval polibky. Bylo to tak příjemné, že neprotestovala…

Probudilo ji slunce. Otevřela oči a v tu chvíli jí projela hlavou ostrá bolest. Zakňučela a oči zase zavřela. Po chvilce nadávání na šílenou bolest hlavy si uvědomila, že vedle ní někdo leží. Ten někdo byl k ní přitisknutý a jednou rukou jí objímal. Vzápětí si uvědomila, že je nahá. Prudce otevřela oči a otočila se na dotyčné. S obrovským jekotem se prudce posadila a přitáhla si neznámou přikrývku až ke krku. Byl to Malfoy. Ona se vyspala s Malfoyem. Panikařila.

"U podělanýho Merlina kdo to tu tak…." zavrčel ospale Malfoy ale když otevřel oči, zareagoval podobně jako Hermiona. Chtěl co nejdřív vylézt z postele, ale zamotal se do deky a s obrovskou ránou přistál na zemi. Uvědomil si, že je nahý. Nahý a s Grangerovou v posteli. Tiskl si deku ke svému nahému tělu a nevěřícně se díval na Hermionu, která měla stejně vyděšený výraz jako on.

"U Merlina Draco, co to tu vyvádíš?" vlezla do pokoje jeho tetička Bella. Jakmile si všimla Draca a Hermiony došla jí veškerá slova, která chtěla ještě říct a zírala na ně.

"Luciusi to musíš vidět." zahalekala do chodby, když se vzpamatovala.

"Řekl jsem ti, že pospíchám.." vztekal se když mířil do pokoje svého syna. Doufal, že to bude aspoň něco důležitého, protože pospíchal a nemohl si dovolit jakékoliv zdržení.

"Bello jestli to není něco…." nedokončil svojí větu a zíral na svého syna a dívku, která byla zahalená jen dekou.
Hermiona těkala pohledem mezi jednotlivými příslušníky Malfoyovi rodiny.

"Otttče, já nevím co se tto stalo." koktal Draco a snažil se postavit, aniž by cokoliv odhalil.

"Ty nevíš? Já si to dokážu docela živě představit." zahřměl.

"Musela mě zdrogovat." vymlouval se.

"To těžko. To spíš ty si zdrogoval mě." protestovala Hermiona.

"Proč bych chtěl lézt do postele s Mudlovskou šmejdkou?" vysmál se jí.

"Proč bych já chtěla lézt do postele s fretkou?" zapištěla Hermiona a zmizela za nejbližšími dveřmi. Jak doufala, byla to koupelna. Tiskla si k deku přikrývku a poslouchala hlasy z vedlejšího pokoje.

"Draco Malfoy, co si myslíš, že děláš? Takhle zostudit náš rod. Tví prarodiče a jejich prarodiče a těch prarodičů prarodiče…." křičel Lucius.

"Luciusi zkrať to." řekla podrážděně Bella.

"…se musí otáčet v hrobech." řekl a nenávist si přeměřil jak Bellu tak Draca.

" Otče, opravdu mě to mrzí." snažil se otce uklidnit.

"Rozluč se se svým dědictvím. Nic nedostaneš." řekl rozhodně a snažil se to rozdýchat.

"Jasně a kdo ho v tom případě dostane?" zašklebil se Draco. Lucius byl ticho.

"Že by syn Nymfadory a Lupina?" řekl jako by nic a zabalil se do županu, který k jeho štěstí ležel na jednom z jeho kožených křesel. Lucius na to nic neřekl a vydal se k odchodu.

"Nebo budu mít bratříčka či sestřičku?" zaječel ještě Draco, než Lucius vztekle prásknul dveřmi jeho pokoje. Bella stihla jen tak tak uskočit, aby jí dveře nezasáhli.

Hermiona zakroutila hlavou nad tím, co slyšela a opatrně otevřela dveře. Přikrývku si tiskla k tělu a dávala si obrovský pozor, aby nic neodhalila.

"Nechápu, co děláš. Stejně jsem tě viděl." řekl Draco jako by nic a začal se přehrabovat v jedné ze skříní.

"Doufala jsem, že si toho moc nepamatuješ." přiznala a začal sbírat svoje oblečení, které bylo poházené po pokoji.

"Já si pamatuji všechno." řekl jako by nic a po té se zarazil. Přehrál si všechno co se tu noc dělo. Sice mu třeštila hlava a vzpomínka na nahé tělo Grangerové, prohýbající se na jeho klíně mu způsobila pod županem neplechu. V duchu zaklel a neopovažoval se k ní otočit čelem. Sakra mysli na něco hroznýho… Mcgonagallová to zabere. A taky zabralo, úlevně se otočil na Hermionu, ale ovšem to co spatřil, zničilo veškeré snahy na to bát v klidu. Stála k němu zády a úplně nahá. Rychle na sebe naházela své oblečení, ale on toho viděl dost na to, aby byl jeho kamarád zase v pozoru. Co to semnou je? Tohle není normální. Nadával si v duchu. Otočil se zpátky ke skříni a rychle na sebe hodil oblečení s myšlenkami upoutanými k představám nahého těla jejich bývalé profesorky přeměňování. To zabíralo vždycky.


"Ehm, pochybuju, že se mohu z Manoru přemístit. Dovedeš mě ven?" zeptala se už upravená. Upravená v rámci možností. Vlasy jí trčeli do všech stran, make up měla lehce rozmazaný a celkově Draco nechápal proč ho ta holka tak přitahovala.
"Jasně." řekl a vyšel ze svého pokoje. Celou dobu co procházeli chodbami Manoru jí ignoroval a šel, co nejrychleji mohl.
"Myslím, že dál už to zvládneš." ukázal na obrovské vchodové dveře.


"Jo jasný." prošla kolem něj, jak nejrychleji mohla, už chtěla být pryč. Bez jakéhokoliv dalšího slova zmizela, a když došla na jakousi opuštěnou cestu, přemístila se na Grimulovo náměstí. Když vešla do domu, kde žila spolu s Harrym a Ginny podívala se na hodinky a zjistila, že je pět minut po dvanácté. Zaklela a vydala se do svého patra a doufala, že nikoho nepotká. Prošla přízemím a prošla patrem, které měli pro sebe Harry s Ginny a zamířila do toho svého. Dům, který Harry zdědil po svém strýci, byl obrovský, tak se rozhodli, že v přízemí budou mít společnou kuchyň obývák a podobně a první patro bude zařízeno pro Harryho s Ginny a druhé pro Hermionu. Po válce se rozhodli, že dokončí školu, ale jelikož měli dva měsíce čas, než začne školní rok, věnovali se rekonstrukci jejich nového domova. Hermiona si zařídila své patro, aby vypadalo tak jak si kdysi vysnila, že bude vypadat její byt. Jeden pokoj upravila do útulné ložnice, druhý pokoj do nádherné knihovny. Šlo to celkem lehce, dokud se nedostala ke koupelně. Byla začarována jakým si prapodivným kouzlem, že kdykoliv dala koupelnu do naprostého pořádku během několika hodin, se vrátila do původního stavu. Byla prolezlá plísní a všelijakými hnusy, ze kterých se Hermioně zvedal žaludek. Po čtrnácti dnech zjistila, o jaké zaklínadlo se jedná a úlevně dokončila i koupelnu. Zbýval jí ještě jeden pokoj, ale nevěděla, co s ním a tak ho jen uklidila a proměnila na pokoj pro hosty, dokud něco nevymyslí. Jakmile došla do své ložnice, okamžitě zamířila do koupelny. Scházela ze sebe oblečení a okamžitě zamířila do sprchy. Jakmile na sebe pustila proud horké vody, její myšlenky se samovolně obracely k tomu, co se dělo minulou noc.

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 vampire-academy-movie vampire-academy-movie | 12. listopadu 2013 v 17:59 | Reagovat

Je to moc pěkné a zajímavé. Hlavě je pěkná ta část kde Lucius mluví s Dracem. :-)

2 Helča Helča | 26. listopadu 2013 v 10:47 | Reagovat

Moc se těším na pokračování. Moc mě pobavila ta část, kde říkala Bella....zkrať to...a pak jak se Draco ptal ne bratříčka nebo sestřičku :-D

3 Bella Bella | E-mail | Web | 17. prosince 2013 v 22:43 | Reagovat

To je neuvěřitelný. Opravdu si mě pobavila. Strašně se těším na další díl. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama