Komentářová povídka (HP)

24. ledna 2012 v 9:36 | LuCc |  Komentářové povídky

Kometářová povídka (HP)

Na tomto blogu a tomto blogu jsem zabrousila jako vždy do povídek a našla tam komentářové povídky a rozhodla se je zavédst taky.
Na jaký princim fungují?
Jde o to, že já napíšu začátek a vy když budete chtít, tak se můžete zapojit a do komentářů psát pokračování. Stačí napsat jen pár vět.
Tak vzniká komentářová povídka.
Jakmile se nastřádá dost komentářů vzniká z toho docela zajímavý děj.
Strašně se mi na tom líbí, že je to nepředvídatelné. Nikdy nevíte jakým směrem se bude děj povídky odvíjet.


.........

"Do háje." zaklela Hermiona. Pozorovala dveře, které nešli otevřít.

"Prosím tě pusť mě k tomu." odstrčil jí Malfoy stranou.

"Jen si posluž." řekla ironicky a dívala se, jak se snaží ty zpropadené dveře otevřít.

Byli v tom nejzastrčenějším koutě bradavic. Dostali školní trest za to, že se zase pohádali, no pohádali. Spíš na sebe řvali jednu nadávku za druhou. Měli za úkol roztřídit nějaké harampádí.

"Hlavně ty dveře nezavírejte, když jste uvnitř. Zevnitř nejdou otevřít. Dříve tyto místnosti fungovali jako vězení. Jsou zabezpečené těmi nejmocnějšími kouzly, aby se z nich vězeň nedostal. Až to doděláte, můžete jít." řekla profesorka McGonagallová a zmizela.

Vybavovala si to, co jim profesorka řekla. Nechápala, jak se ty dveře mohli zavřít. Někdo je tu určitě zavřel schválně.

"Nech toho, to nemá cenu. Ještě si něco uděláš." řekla nepříjemným hlasem a posadila se na starou krabici od bot a opřela se zády o zeď.

"Já tu nehodlám tvrdnout do konce svého života. Hlavně ne s tebou!"

"Jako kdybych já o to stála...

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Krasivija Krasivija | Web | 28. ledna 2012 v 22:32 | Reagovat

"Jako kdybych já o to stála, sedět tu s tím nejprotivnějším člověkem v Bradavicích." vykřikla hermiona a složila hlavu do dlaní.
Malfoy se na ni zuřivě podíval, ale nic neřekl. Místo toho vztekle kopnul do dveří.

2 Modronka Modronka | Web | 2. února 2012 v 20:42 | Reagovat

Už tam byli několik hodina a každý mlčky seděl co nejdál od toho druhého. Hermiona začala propadat zoufalství. Nechtěla tam trávit celou noc s Malfoyem. Co, když je tam nikdo nenajde? Sklonila hlavu a rukama objala svá kolena. Už neudržela slzy, které se jí draly na povrch, ale rozhodla skrýt je před ním. Jenže se jí to nepodařilo.
"Ty snad bulíš? To snad nemyslíš vážně! To nám tak pomůže." obořil se na ní Draco.

3 Mercy Mercy | 3. února 2012 v 16:20 | Reagovat

,,Ne to se ti asi jenom zdá!" zakřičela Hermiona a vrazila mu facku.
Hej! To bolelo!" zakřičel Malfoy.
,, Ne to sem asi udělala tak aby tě to nebolelo co?" řekla a začala zkoušet věechny možný kouzla na ty pitomý dveře. ,, Sakra proč to nejde otevřít, to je nemožný, zkejsnu tady s tebou do konce života pomoc!!!!" Zase se rozbrečela, nechtěla aby si ji zae dobíral, tak se rychle vzchopila a začala kloudně přemýšlet: ,, Když se odsud nemůžem dostat, tak si to tu aspoň zařídíme, co by sis dal k jídlu?"
,, Vážně ses mě právě zeptala co chci  jídlu Grangerová?"

4 Krasivija Krasivija | Web | 5. února 2012 v 23:48 | Reagovat

"No jasně. Ale ještli chceš, nehám tě hlady." pokrčila rameny Hermiona.
"Klidně," ohrnul nos Malfoy. "Přece se nenechám obskakovat takovou mudlovskou šmejdkou, jako jsi ty." ušklíbl se.
Hermiona mu vlepila facku, až se Malfoy zapotácel.
Malfoy na ní trochu vyděšený koukal.

5 Modronka Modronka | Web | 15. února 2012 v 17:10 | Reagovat

Pak se vzpamatoval, popadl jí za ramena a přirazil ke zdi. "Neprovokuj mě, Grangerová." zasyčel.
Hermioně z toho jeho chladného hlasu přejel mráz po zádech. Hleděla mu do očí s vystrašeným výrazem ve svých. Nevěděla, co má dělat. Byla v pasti a nedokázala racionálně uvažovat.
"Pusť. To bolí." zanaříkala. K jejímu překvapení jí opravdu pustil. Přešel na druhý konec místnosti a sedl si ke zdi. Hermiona stála jako opařená. On jí poslechl...

6 Mercy Mercy | 23. února 2012 v 19:12 | Reagovat

Seděli tam, každý na jiné straně místnosti: ,, Proč si mě pustil, sem přece jen mudlovská šmejdka, tak si mě klidně moh zabít ne?" otázala se Hermiona. ,,Nechtěl sem si špinit ruce, ale když to chceš vědět, tak já se strašně bojim strachu, takže když sem ho spatřil v těch očích, lekl sem se. " ,, To je mi líto promiň." ,, Grangerová vážně ses mi omluvila? Nemohla bys to zopakovat před celou školou?"

7 Krasivija Krasivija | Web | 24. února 2012 v 23:10 | Reagovat

"To nevím," přiznala Hermiona a zčervenala. "Spíš asi ne."
Malfoy se uchechtl: "A proč? Bojíš se snad, co na to řeknou tvý kamarádíčci?"
"Ne ale..." začala Hermiona, ale Malfoy ji skočil do řeči: "Ne, nenamáhej se s odpovědí. Stejně to zhebnem a ty ani já už nikdy své blízké neuvidíme." ušklíbl se. Velmi nepřesvědčivě předstíral, že je mu to jedno.
Hermiona se ho zeptala...

8 Modronka Modronka | Web | 9. března 2012 v 21:56 | Reagovat

"Opravdu si to myslíš? Kdo ti chybí nejvíc?"
Draco se na ni překvapeně zahleděl a pak jen pokrčil rameny. "Já ani nevím. Nemám to co ty. Jediný, kdo při mě vždy stál, byla má matka, takže asi ona. Kdo tobě?"
Hermiona se na chvíli zamyslela. "Chybí mi Harry s Ronem, ale já jsem to ještě nezabalila. Budou mě hledat a pak se McGonagalová dozví, že jsme tady a bude rázem venku."
"Tvůj optimismus bych chtěl mít, Grangerová." ušklíbl se Draco. "Jsi naivní, jestli si myslíš, že nás někdo bude hledat."
Hermiona si všimla, jak se jeho výraz změnil. Došlo jí, že on opravdu nevěří, že je někdo bude hledat. Začalo jí ho být líto...

9 Jenny Jenny | Web | 18. března 2012 v 22:09 | Reagovat

Zaregistroval její dlouhý, upřený pohled, který ho po chvíli začal znervózňovat na tolik, že těkal očima co nejvíc mimo, aby se na ní nemusel dívat. Pár nekonečně dlouhých minut uběhlo a nemohl si odpustit dlouhé mrknutí těsně předtím, než na ní upřel pohled stejně tak, jako ona na něj.
,,Co na mě tak zíráš?" zeptal se s menším nechápavým zamračením, přičemž se mu nad nosem objevila maličkatá vráska
Rozpačitě uhnula pohledem, protože se jí v hrudi roztloukalo srdce - ani nevěděla proč - a začala se dívat úplně někam jinam.
,,Nic, jenom.. Přemýšlím." zamumlala to první, co jí napadlo
Trapné ticho nastalo znovu a nebylo to příjemné pro ani jednoho z těch dvou.
Vycítil, že s ní něco je, protože i přesto, že seděl od ní pár metrů rozechvěl se mu ušní bubínek jejím tlukotem srdce, který uslyšel. Dál s pohledem zaměřený na  ní jí pozoroval.
Hermiona nervózně s rychle pohybujícím se hrudníkem měla pohled zabořený na nějakém bodě na zemi. Celou jí tahle situace rozrušila a ani nevěděla proč. Netušila, proč jí ho začalo být líto a už vůbec nevěděla, proč nemůže uklidnit své přepracované a rychle bušící srdce, které se zdálo, že nechce přestat.
Uslyšela zaklapání jeho bot. Neodvážila se na něj podívat až když jeho chladná, bledá ruka jí něžně popadla za bradu a přinutil jí k očnímu kontaktu do jeho očí, ve kterých se začala potápět.
Aniž by chtěla ucítila zvláštní pocit v žaludku a i to, jak jí začínají tváře pomaličku nabírat lehce růžovou barvu a horkost její krve, která do nich tekla.
O to víc celá zčervenala, když se jeho obličej začal pomaličku přibližovat k ní.
Nebyla schopna slova při doteku Malfoyových rtů a těch jejích, které se spojili v polibek.

10 Jenny Jenny | Web | 18. března 2012 v 22:15 | Reagovat

Když po nějaké chvíli se pomaličku pooodtáhl, s překvapením na něj zírala.
,,Co to vyvádíš?" zašeptala rozechvělým hlasem
Zadíval se do jejích oříškově hnědých očí, ve kterých spatřil překvapení, strach i potopu. Sám ani moc nevěděl, proč to udělal ale v ten moment mu to přišlo jako dobrý nápad políbit svou dlouholetou nepřítelkyni a ještě k tomu mudlovskou šmejdku. Měl nutkání políbit jí ještě jednou, když ochutnal sladkost jejích rtů. Přesto zašeptal:
,,Nevím."
S tichým polknutím pouze dlouze přikývla. Tohle doopravdy nepochopila. Proč jí políbil v téhle situaci na tomhle místě? Jak mohl?
Nevědomě jí zamrzelo, když pustil její bradu a dál na ní upíral své oči.
,,Omlouvám se, Grangerová." řekl, jako kdyby se omlouval pořád, což jí překvapilo stejně, jako před pár vteřinami ten polibek
Než by nějakým způsobem něco řekla, tak se zvedl, odešel zase na druhý konec místnosti, kam si sedl a zadíval se někam mimo ní.

11 Krasivija Krasivija | Web | 7. května 2012 v 23:24 | Reagovat

"To je... v pořádku" vykoktala Hermiona. Ještě pořád z toho byla roztřesená. Malfoy, že by ji byl schopen políbit? Není to divné? Podívala se na něj, jak tam jenom tak sedí. Vždyť on vlastně není tak zlý, jak na první pohled vypadá. On je prostě nepochopený. Ne že by se snad snažil o to, aby ho někdo pochopil. Spíš vždycky chtěl, aby nikdo nezjistl, jaký je doopravdy. Že má pocit, že ho nikdo nemá rád a že si ho nikdo nevšíml, kdyby se nechoval jan namyšlený frajírek a nesnesitelný zmijozelák. \možná ale tohle vyžaduje jeho postavení. Měl by doma problémy, kdyby se snažil nějak od nich odlišovat. Hermiona dobře věděla, že teď je skoro jako normální člověk, ale až se odsuď dostanou ven, bude se chovat stejně jako předním...
"Hej, Grangerová?" vytrhl jí náhle ze zamyšlení Dracův hlas...

12 Elis Elis | Web | 9. května 2012 v 12:23 | Reagovat

Hermiona se k němu s mérnou nejistotou obrátila  a vyčkávala, co jí chce říct. "Jak to vlastně máš?" zeptal se přinejmenším nejasně.
"Prosím?" nepochopila otázku.
O krok od ní ustoupil a zády se zapřel o chladnou špinavou zeď. Ruce složil na prsa a významně se na ní zadíval. "Ty a Weaslik."
Chvíli na něj civěla, zřejmě trochu vyvedená z míry. Nejdřív jí bez udání důvodu políbí a teď se ptá na tohle? Nepraštil se někde po cestě sem do hlavy? Neměla by ho teď praštit ona, aby se vzpamatoval? O moment, ona ho už jednou praštila.. ale jestě jedna facka navíc by přece nikomu neublížila.
"Hej," upoutal zas její pozornost. "Odpovíš mi?"
"Ne," záporná odpověď - to nechtěl slyšet. "Neřeknu ti nic, jelikož existujou věci, do kterých ti je absolutní hov.."ztišila na hlase. "-do kterých nemusíš strkat ten svůj čmuchalský nos."

Sice razantně odmítla říct mu, jak to mezi ní a Ronem je, ale ve skutečnosti měla sto chutí začít vyprávět o tom, že se Ron chová opravdu jako prvotřídní debil bez špetky porozumění. Ale s tím vytasit nemohla. Malfoy by to určitě vytasil proti ní.

"Stačí když mi řekneš, jestli spolu ještě ste," usmál se jízlivě. "Po tom, co si ho nachytala s Lavender v Koupelně prefektů."
"Drž hubu," uniklo jí. "To bylo nedorozumění."
Dovolil se chladně zasmát. "Nevim, ale dva nahý lidi ve vaně bych nenazýval 'nedorozuměním'.. spíš bych k tomu dal slovo.. hmm, ach už to mam: p.o.d.v.o.d."
"Ron mě nepodvedl."
"Ale no tak," zavrčel se s míchem. "Sama víš že ano a upřímně nechápu, proč mu to trpíš. Nebylo to poprvý ani naposled."
"Jak už sem řekla," utla ho. "Sou věci, do kterejch bys neměl strkat nos. Tohle je moje věc a já se s ní dokážu vypořádat sama. Takže drž hubu."

13 Krasivija Krasivija | Web | 10. května 2012 v 23:00 | Reagovat

"Tak se hned nerozčiluj," pokrčil Malfoy tameny a ušklíbl se. "Však... však ty stejně přijdeš na to, že Weasley je jen zrzavý ubožák, kderý si ani nezaslouží, aby si o něj někdo opřel koště."
"Takhle o něm nemluv!" rozkřikla se Hermiona. "Nic o něm nevíš, tak nemel hlouposti a starej se o sebe." vztekle se k němu obrátila zády. Nechtěla aby věděl, že má slzy na krajíčku. Zrovna jemu se nechtěla svěřovat s ničím. Jemu ne. On je přece nepřítel. On je ten, kdo jí vždycky nadával do mudlovských šmejdek, on je ten kdo se jí a jejím přátelům posmíval. Tak co teď chce? Ale v něčem má částečně pravdu. Ron sí už opravdu nezaslouží, aby se s ním ještě zahazovala.

14 Sára Sára | E-mail | Web | 3. června 2012 v 19:24 | Reagovat

"Hermiono," vzal jí za ruku, bylo to poprvé co jí oslovil křestním jménem a takový pěkným tónem v hlase. "Je to pravda, on za to nestojí."
"To nemůžeš vědět." Poptáhla.
Přinutil jí, aby se na něj otočila a ona tak učinila, jeho výraz ve tváři, podivila se, že on na ni takhle může vědět. Otřel jí slzy a ...

15 Moníísek Moníísek | Web | 7. června 2012 v 22:05 | Reagovat

znovu ji políbil. Hermiona si zase říkala ,,proč mě zase políbil? proč je na mě tak milý?" ale pak už myslet přestala a nechala se unést jeho polibky. Když se pomalu od sebe oddalovali a otevírali oči, Malfoy tiše zašeptal ,,asi tě miluju". V Hermioně hrklo a srdce jí zase začalo silně tlouct. Říkala si ,,proč mi zase tak silně bije srdce, jak to Malfoy mohl vůbec říct, co se to se mnou děje?" Malfoy se na ni mile, ale i trochu nejistě usmál...

16 Celesta Celesta | 17. června 2012 v 19:05 | Reagovat

znovu se k ní začal přibližovat svými rty, ale Hermiona byla rychlejší a začala ho jemně líbat. Draco nezůstával pozadu a začal polibak prohlubovat...

17 Jenny Jenny | Web | 21. června 2012 v 11:45 | Reagovat

Nemohl uvěřit tomu, že se tu s ní a teď líbá. Nějakým zvláštním způsobem jí měl celou dobu rád.. Vlastně - Víc jak rád, ale nikdy jí to nedokázal říct. Teď tady byli sami, na chvíli mohl odhodit svou masku, kterou měl celou dobu nasazenou a užíval si to, že je s ní. Překpvapilo ho ale i zároveň ho potěšilo to, že začala s líbáním ona. Byl to nepopsatelně krásný pocit.
Zničehonic se odtáhla, načemž nechápavě zamrkal - Začali se otvírat dveře. Ihned se postavila a se zarůžovělými tvářemi se dívala, kdo to je.
,,Už delší dobu jste nikde nebyli k nalezení. Já jsem vám říkala, ať to nezavíráte." vynadala jim profesorka McGonagallová
,,Děkujeme, že jste přišla." poděkovala zdvořila Hermiona, přičemž se Draco na ní díval
,,Můžete odejít." ozval se znovu hlas profesorky
Zpozoroval pouze to, jak rychle Hermiona odešla, což ho zabolelo. Co udělal špatně? .. Bez jakéhokoliv slova za ní šel a postavil se před ní.
,,Kam jdeš?"
Podívala se mu do očí a pomalu se nadechovala.
,,To, co se stalo tam... Byla chyba. Řekl jsi to jenom proto, aby jsi to pověděl všem Zmijozelským a zesměšnil mě. Ty se nezměníš, Draco Malfoy se nikdy nezmění." a s těmito slovy tam nechala stát naprosto opařeného Draca Malfoye

18 Eighty Eighty | Web | 3. července 2012 v 23:12 | Reagovat

Nevěřícně zamrkal, Hermionina silueta zmizela za rohem jako pára nad hrncem.
Měla pravdu? Změnil by se někdy? Možná se z něj nestane dokonalý Potter, ale to co si o něm myslela, že by to, co se mezi nimi stalo uvnitř učebny, vyžvanil celému Zmijozelu... Ne, to by jí nikdy neudělal. A jestliže ho takto viděla, byl čas to změnit! Byl čas se změnit.
Ale jak?

19 Jenny Jenny | Web | 8. července 2012 v 13:31 | Reagovat

Musela být možnost, jak se změnit. Ale věděl, že to bude těžké. V její přítomnosti nebyl problém chovat se normálně. Ale před ostatními to bude.. zvláštní.

Hermiona seděla ve společenské místnosti a dívala se do krbu. Nemohla mu přece věřit. Malfoyovi? Který ji celou dobu ponižoval? Nikdy .

20 Sára Sára | Web | 23. srpna 2012 v 18:24 | Reagovat

Draco se pomalu posadil do křesla ve společenské místnosti a přemýšlel, stále. Když přišli jeho přátelé ani se k nim neposadil a jen je pozoroval. Věděl, že ta změna nemůže přijit hned, domníval se, že přátelé by na to vše měli jiný názor a on je ztatit nechtěl. A hlavně chtěl být s Hermionou. ...

21 Tara Tara | E-mail | 27. září 2012 v 19:44 | Reagovat

Hermiona přemýšlela o tom co se stalo. Opravdu byla přesvědčená o tom, že se Malfoy nezmění. Ale někde hluboko uvnitř si to přála a doufala, že by se to mohlo stát. Společenská místnost se vylidnila. Bylo slyšet jen praskání ohně v krbu. Hermiona byla zabraná do svých myšlenek a proto, když jí někdo položil ruku na rameno, vyjekla a rychle vyskočila z křesla. ,,Ginny! Viděsilas mě!" Červenovláska se nad tím pousmála. ,,Promiň. Jen jsem tě šla hledat. Je nejvyšší čas na večeři a mě se nechtělo jít samotné." Vysvětlila. Hermiona nad tím zavrtěla hlavou. Až teď si uvědomila, jak velký má hlad. ,,Tak pojďme." Cestou si povídali jen tak o ničem. Když se posadili k večeři připojili se k nim i Harry s Ronem a dvojčaty. O zábavu bylo tím pádem postaráno. Hermiona se ani jednou nepodívala ke zmijozelskému stolu, ale několikrát ucítila na svých zádech něčí pohled.

    Draco, kterého vytáhli jeho přátelé v čele s Pansy nedobrovolně na večeři, se jen přehraboval ve svém jídle. Když se ho někdo na něco zeptal, odpověděl, ale sám se do rozhovoru nezapojoval. Měl plnou hlavu jiných myšlenek. Uslyšel hlasitý smích a stočil pohled tím směrem. Jeho přátelé už se tam dívali. ,,No to je úžasné!" Zvolala Pansy. ,,Lůza se baví!" Všichni zmijozelští, kromě Draca a Thea se tomu zasmáli. Theo jen pokrčil rameny a už jim nevěnoval pozornost. Draco se, ale přistihl, že nemůže odtrhnout pohled. Uviděl Hermionu, jak sedí mezi Ginny a jedním s těch Weasleyových dvojčat. Fred měl zrovna přehozenou jednu ruku přes Hermioniny ramena a něco jí šeptal do ucha. A ona se smála. Popadla ho zuřivost a on nevěděl, proč. Přece by si jeho Hermiona nezačala nic s jedním s těch dvou potřeštěnců! Draco sebou trochu škubnul, když si uvědomil, že žárlí. A pak k nemu Hermiona poprvé střelila očima a jejich pohledy se setkali....

22 Párek Párek | 3. března 2013 v 21:54 | Reagovat

Když se jejich oči střetli... a on se začal topit v těch krásných čokoládových očích, věděl moc dobře co chce udělat...!!

23 Brejloun Brejloun | 3. března 2013 v 22:01 | Reagovat

Zvedl se od své večeře a naprosto ignoroval Pansy, která na něj mluvila.
,,Draco? Posloucháš mě vůbec? Kam jdeš?" slyšel ještě za sebou její zmatený hlas, ale nevěnoval tomu pozornost. Myslel jen na Hermionu, která z něj také nespustila pohled. Myslel na ní... na to jak jí znovu drží... na to jak jí líbá... na to jak voní... najednou stál u ní a tudíž u všech nebelvírských, kteří se na něj automaticky začali mračit čekajíc jakými "lichotkami" je obdaruje teď. Ale on si jich nevšímal. Pohled upíral na Hermionu. Harry s Ronem pomalinku začali vstávat z lavice, aby tomu debilovi rozbili ciferník, protože čekali, že Hermioně začne nadávat do šmejdů apod.
  Ale v jeho očích se zračilo něco naprosto jiného než ta nenávist a znechucení jako vždy. Byla tam něha a... láska? Harry s Ronem a vůbec všichni nechápali, jak se takhle může dívat na Hermionu. Na jejich Hermionu!

24 Draco Draco | 3. března 2013 v 22:11 | Reagovat

Miloval tuhle dívku s neposedně kudrnatýma vlasama, velkýma předníma zubama, a knihama v náruči. Bylo mu jedno, že je tam celá škola, že je tam Potter a Weasly! Chtěl jí! Miloval jí! Na ničem jiném už nezáleželo!
  Chytl Hermionu za ruku a nehodlal pustit, i když Harry s Ronem už celí rudí stáli a nechápali co se to děje!
  Potichu, sotva slyšitelně řekl: Hermiono Grangerová! Já tě miluju! Miluju tě víc, než bych si sám kdy mohl připustit. Mě to ničí... Prosím.. netrap mě!
  Hermiona na něj zírala neschopná slova, že přišel až k ní.. k bandě ubožáků a vyznal jí lásku.
  Draco pustil její ruku a hlasitěji dodal: Miluju tě, Hermiono! Miluju tě!
  Jeho hlas nabíral hlasitosti až křičel na celou jídelnu: MILUJU HERMIONU GRANGEROVOU! MILUJU HERMIONU!
  Zase s k ní sklonil a vzal jí za ruku..
  Hermionu to úplně vykolejilo. Bylo jí jedno, že všem kamarádům zacinkala ústa o stůl... bylo jí jedno všechno. Už to věděla moc dobře. Ach ano!
  ,, Miluju tě... Draco Malfoyi!" řekla než se před zraky všech políbili.

25 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 17. února 2014 v 21:40 | Reagovat

Všichni na ty dva překvapeně a někteří až zděšené civěli. Dracovi kamarádi, Hermioniny kamarádi, profesoři a co bylo nejhorší... Ron. Toho to zasáhlo úplně nejvíc. Byla jeho. Byla to jeho Hermiona. A Nyní ji ztratil navždy. Jen kvůli jedné hloupé chybě. Jen proto, že se nechal svést tou Levandulí. Tou, o které se už dávno naučil uvažovat jak o sedmi hlavé sani.

26 xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx | 22. února 2014 v 18:30 | Reagovat

Draco byl šťastný, byl šťastný dokud Ron nezasáhl "Hej Malfoyi! Co si o sobě myslíš! No tak řekni cos jí to udělal! Jakou kletbu jsi použil?" než však stačil blonďák odpovědět,crčel mu z nosu učiněný vodopád krve. To že spadl na zem skoro ani nezaregistroval. Hermiona tam stála jako opařená. Konečně se vzchopila a vrhla se k Dracovi s úmyslem odvést ho na ošetřovnu. Žlutý paprsek! Nemohla se ani hnout. On taky ne. Ztratila vědomí. Aniž by si to uvědomila, skončili oba v nějaké, dávno zapomenuté místnůstce. Když se probrala, neviděla dveře, jen malé okénko. Neslyšela vůbec nic. Cítila zatuchlinu. Teprve teď kouzlo povolilo."Hermiono...

27 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 31. května 2014 v 0:18 | Reagovat

"Hermiono. Ten Weasley by se měl léčit. Chápu, že zuří když ho provokuju. Když se navážím do jeho rodiny nebo do toho jeho kamarádíčka Pottera. ALe tohle přehnal. Opravdu." rukávem si stíral krev z nosu. "A vůbec, kkde jsme se tu vzali?"
Hermiona těžce oddechovala: "Já nevím."

28 uniformed uniformed | Web | 8. září 2016 v 14:38 | Reagovat

předčasné splacení půjčky cetelem :-!

29 rebecka rebecka | Web | 8. září 2016 v 17:45 | Reagovat

nebankovní půjčka online louny :-x

30 gionet gionet | Web | 27. září 2016 v 18:57 | Reagovat

hotovostní půjčka bez registru :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama