Zach Roerig (info)

26. října 2011 v 10:00 | LuCc |  The Vampire Diaries (seriál, herci)

Zach Roerig

Postava: Matt Donovan
Datum narozeni: 22.2.1985

Narozen
Montpelier, Ohio, USA


Rodina
Otec Daniel a matka Andrea Roerig. Má mladší sestru Emily.

O Zachovi
Zach se narodil a vyrůstal v severozápadním Ohiu, kde pomáhal v rodinném bussinesu, hrál soutěživé sporty včetně fotbalu a wrestlingu. I když žil v malém, venkovském městě, vždy nadšeně trávil volný čas v přírodě.
V pozdějších letech na střední chytil hereckou mánii a začal dojíždět do Clevelandu (nejbližšího velkého města), kde začal s formálním tréninkem. Ještě před maturitou se Zach přestěhoval do New Yorku, aby si splnil svoji vysněnou kariéru herce. Už během měsíce získal roli Caseyho Hughese v seriálu As the World Turns, kde udělal takový dojem na producenty a fanoušky, že mu byla nabídnuta dlouhotrvající smlouva. Jeho 2-roční pracovní zkušenost mu dovolila pokračovat ve zdokonalování jeho dovedností, zatímco si užíval stálé práce jako herec.
Krátce poté, co opustil seriálu As the World Turns se Zach objevil ve svém prvním filmu The Assassination of a High School President, kde se mimo jiné objevuje i Bruce Willis. Film byl navíc v oficiálním výběru The 2008 Sundance Film Festival.
Mnoho diváků si může Zacha pamatovat z jiného úspěšného seriálu Friday Night Lights, jako rodeo star Cashe a bad boy přítele Tyry (Adrianne Palicki).
V upířím seriálu The Vampire Diaries Zach ztvárňuje Matta Donovana, bývalého přítele hlavní hrdinky Eleny, který naváže nestálý vztah s její kamarádkou Caroline a navíc patří mezi pár hlavních postav, které netuší, co se skutečně děje pod oponou jejich milovaného městečka.

Zajímavosti
- Jeho celé jméno zní Zachary George Roerig.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama