Matthew Davis (info)

28. října 2011 v 16:00 | LuCc |  The Vampire Diaries (seriál, herci)

Matthew Davis

Postava: Alaric Saltzman
Datum narozeni: 8.5.1978

Narozen
Salt Lake City, Utah, USA


O Mattovi
Matt je nejvíce znám z velkého filmového hit o blanďaté právničce Pravé blondýnce (Legally Blonde), kde hrál Warnera Huntingtona III, přítele poněkud hloupé Elle Woodsové (Reese Witherspoon).Dále se objevil v trháku Michaela Baye Pearl Harbor, Blue Crush režírovaný Johnem Stockwellem a Seeing Other People od Wallace Wolodarskyho.
Dále si zahrál v komedii Finding Bliss s Leelee Sobieski, ve válečném drama z 2. světové války Below, s Brucem Greenwoodem a Zachem Galifianakisem a ve vietnamském drama Tigerland s Colin Farrell.
Ze seriálových rolí se pravidelně objevoval v seriálu What About Brian? a ve vedlejší roli, dobře oceňována kritiky, v seriálu Damages.
V seriálu The Vampire Diaries hraje Matt středoškolského učitele Alaricka, který toho ví mnohem více než ostatní tuší, ale sám neví, jak hluboko je propojen s upířími bratry Salvatorovými.

Zajímavosti
- Předtím než se ujal v herecké branži pracoval jako poslíček pizzi. Jednou doručoval pizzu Andy Garciovi a tak nyní umírá touhou ho znovu potkat a říct mu, že už se jednou viděli.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama