Katerina Graham (info)

28. října 2011 v 11:00 | LuCc |  The Vampire Diaries (seriál, herci)

Katerina Graham

Postava: Bonnie Bennett
Datum narozeni: 5.9.1989

Narozena
Ženeva, Švýcarsko


odina
Otec byl muzikálový producent a pradědeček velvyslancem Libérie.

O Katerině
Rodina se přestěhovala do Los Angeles, když byly Katerině 4 roky. Už od 6ti let se začala objevovat v reklamách na Barbie, K-Mart, Pop Tarts a Edison. První důležitá role však přišla, když nahradila mladou Christinu Milian v seriálu Movie Surfers.
K menším seriálovým rolím patří Joan z Arkádie (Joan of Arcadia), Like Family, S dětmi na krku (Grounded For Life), Lizzie McGuire, Kriminálka Las Vegas (CSI: Las Vegas), O.C. (The O.C.), Malcolm v nesnázích (Malcolm in The Middle), Strong Medicine a Hannah Montana.V 15ti letech byla vybrána choreografkou Fatimou na BET Awards jako taneční "křoví" pro Lil Bow Wow. Tato zkušenost vedla k dalším tanečním příležitostem pro Missy Elliott, Pharrell, Jamie Foxx a choreografy Hi Hat a Michaela Rooneyho.
V 17ti letech byla vybrána společností Coca-Cola jako součást jejich mezinárodní kampaně pro výrobek Fanta. Zatímco propagovala kampaň, úspěšně získala diplom z nahrávacího inženýrství.
Nedávno dokončila světové tourné s The Black-Eyed Peas a její hlas je slyšet například na Songs About Girls (I Got It From My Mama) od Will.I.Am či The Donque Song od Snoop Dogga.
Dále se objevila ve filmu Znovu 17 (17 Again) s Zacem Efronem a Matthew Perrym. A v budoucnu se dočkáme filmu Honey2 či The Roommate, s Leighton Meester z Gossip Girl.
Katerina hraje Bonnie, nejlepší kamarádku Eleny a zárověň objevuje své čarodějnické nadání v seriálu The Vampire Diaries.

Zajímavosti
- Mluví čtyřmi jazyky.
- Sama napsala a naspívala písničku s názvem Derailed, která se objevila v jednom z filmu Jean-Claude Van Dammea.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama