Candice Accola (info)

27. října 2011 v 10:00 | LuCc |  The Vampire Diaries (seriál, herci)

Candice Accola

Postava: Caroline Forbes
Datum narozeni: 13.5.1987

Narozena
Houston, Texas, USA


Rodina
Její otec Kevin je kardio-vaskulární a hrudní chirurg. Její matka, předtím než se stala ženou v domácnosti na plný úvazek, byla inženýrka životního prostředí. Má mladšího bratra.

O Candice
K jejím posledním filmovým počinům patří nečekaný hit Juno o těhotné středoškolačce s Ellen Page a Michaelem Ceraem. Nebo nezávislý hororový film Deadgirl, který se shledal jak s kladnou kritikou, tak pozorností na Toronto Film Festival v roce 2008.
Jako seriálový fanoušci jste ji mohli spatřit například v epizodě seriálů Lovci duchů (Supernatural), Greek či Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother).
Candice je však také známá svým hudebním talentem, jak dokázala svým vokálním doprovodem v Hannah Montana: the Movie a stejně tak během turné Cyrus/Hannah Montana Best of Both Worlds v roce 2008. Svůj hudební úspěch slavila však už mnohem dříve, když ve svých 16ti letech podepsala nahrávací smlouvu. Její hudba se dostala i do mezinárodního povědomí a tak pokračuje jak v nahrávání, tak v psaní vlastních písní.
Candice v The Vampire Diaries hraje Caroline, jednu z kamarádek Eleny, která ačkoli se sama ocitá ve středu dění netuší nic do doby, než se stane součástí Katherinina plánu.

Zajímavosti
- Na jaře 2010 se osobně zapojila do charity a nadace Turn the Corner, která se zabývá lymskou nemocí, po té co se znovu shledala se svou kamarádkou z dětství, která je touto chorobou postižená. Candice tak strávila spoustu svého volného času a učila ostatní o symptomech, léčbě a problémech spojených s nemocí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama